
Deze Licor 43 Tonic is de zoete en kleurrijke variant van de bekende Gin Tonic. Met veel vers fruit. Lekker om een keer zelf te maken!
Wat heb je nodig voor een Licor 43 Tonic?
Licor 43 (1 deel)
Tonic (3 delen)
Citroensap (1 el)
Schijfje citroen
Schijfje sinaasappel
Aardbei
1 deel = 30 ml
Hoe maak je een Licor 43 Tonic?
Deze cocktail maak je als een gin tonic. Gebruik een bol glas gevuld met ijs. Begin met verse citroensap te persen en voeg 1 barmaatje Licor 43 toe. Voeg hierna een grote aardbei gesneden in stukjes toe en een schijfje citroen en sinaasappel. Even roeren met een barlepel en je hebt een fruity 43 tonic!
NB: als je geen tonic in huis hebt smaakt deze cocktail ook prima met bruiswater. Pas op met 7 up of Sprite, dit maakt de cocktail erg zoet.
Licor 43 cocktails
Een andere mooie cocktail met fruit en Licor 43 is de 43 Summer Crush. Voor nog meer Licor 43 cocktails ga je naar onze blog.
Deel je zelfgemaakte Licor 43 Tonic via social media
Heb je deze cocktail gemaakt op basis van ons recept en is het goed gelukt? Maak dan een foto van je zelfgemaakte cocktail en post deze met #Cocktailicious op Facebook, Twitter of Pinterest.